| SeilaSel a întrebat:

BUNA! Se apropie ziua mamei mele si trebuie sa-i cumpar ceva. Eu ma gandisem la o cutie de bijuterii sa-i pun ceva in ea si o esarfa. Este o idee buna? Recomandati-mi si voi ceva! FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| PrintesaGumitaa a răspuns:

O esarfa nu prea merge...e buna ideea cu cutia de bijuterii, poate pui in ea niste cercei sau un lantisor iar pe langa cutie iai putea lua o floare, un trandafir sau floarea ei preferatatongue

3 răspunsuri:
| NoLiesJustLove a răspuns:

Eu ti-as zice sa ii iei o inimioara pe care sa scrie "Te Iubesc" si un buchet mare de flori sau inimiora si o cutie de bomboane sau cutiuta de bijuterii si inimioaratongue

| pozeanimate a răspuns:

Este foarte bun cadoul
bijuterii, esarfa ohoo, bun cadoul bun

| mona a răspuns:

O cutie de bijuterii dar fara esarfa si un buchet mare de flori