| georgik21 a întrebat:

se joaca cineva Second life? am auzit ca este gen sims, dar mult mai frumos.Este gratuit?

2 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Nu mă joc, nu am auzit de el până acum. Da, este gratis, uite un link de unde să`l downloadezi : http://download.cnet.com/Second-Life/3000-7551_4-10226804.html. O seară bună! Te pup! :)

| VoiceWithin a răspuns:

Da, eu m-am jucat, seamana putin cu sims. Parerea mea : nu este prea stralucit, e putin cam ciudat. Da este gratuit, ti-l descarci de pe internet, downloadeaza-l si poate tie iti place, fiecare cu gusturile lui.winking