| BBEgirl a întrebat:

se poate sa imprim o cana la un centru specializat daca vin eu cu cana? adica sa nu mi-o dea ei, o cumpar eu, vin si cu poza pe stick si ei decat sa o puna pe cana.

4 răspunsuri:
| kogi1983 a răspuns:

Se poate sa vii si tu cu cana insa se poate sa platesti la fel, asta daca vroiai sa faci o economiehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti dar cred ca nu ti-o face pe loc

| NoNaMe2000 a răspuns:

Da se poate big grin funda?

| justsmk a răspuns:

Da, se poate. Cat despre bani, e destul de scump pentru o simpla imprimare, dar na...nu stiu daca o sa-ti micsoreze pretul daca te duci tu cu aceasta cana.
Daca esti din Iasi, iti recomand la Iulius Mall, ultimul etaj. Acolo gasesti un loc micut unde poti imprima. Sau la Moldova Mall. In rest nu stiu in alte localitati, dar tot asa prin mall-uri, cred.