| BRG a întrebat:

Bună seara a-m o mică întrebare eu caut de multă vreme un fost prieten, numele dînsului este Ene Stelică, dînsul a fost prietemn cu Igescu Ion tatăl lui Igescu Florin, şi acest domn are multă muzică veche pe benzi de magnetofon, cum crede-ţi că aş putea intra în legătură cu dînsul, menţionez că eu nu îl cunosc pe acest domn, ci doar tatăl lui Florin Igescu l-a cunoscut, eu doar a.-m auzit de dînsul prin intermediul lui Florin Igescu cu care sînt prieten. Vă mulţumesc tuturor, de data asta nu v-am m-ai stresat cu tocurile.

Răspuns Câştigător
| nana a răspuns:

Salut Cristi_din_Bucuresti. Päi traseul de gasire a acestui domn, ar fi urmatorul. Daca stii cu aproximatie localitatea unde domiciliaza acest domn, cauti pe google adresa primariei respective, cu, care vei lua contact si apoi daca aceasta persoana figureaza in arhivele lor poti lua contact cu el. Hai ca ai un traseu de adevarat detectiv de urmat. Succes. Pup.
nana

3 răspunsuri:
| Maximus a răspuns:

Spune-i lui Igescu Florin, sa vorbeasca cu tatal sau Igescu Ion, acesta din urma urmand sa vorbeasca cu Ene Stelica sa va puna in legatura! Have a nice day!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Maximus):

Tatăl lui Igescu e mort de mult.

| BOGDAN a răspuns:

Sunt multe cduri