| Gabytuuu a întrebat:

Buna Seara! Ajutat-ma si pe mine spunandu-mi cum folosesc o adresa de hotmail.be, am pe cine'va in Belgia si ma tot omoara cu adresa lor de hotmail.be si nu stiu cum sa ii contactez, adica cum sa pot vorbi cu ei...

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

In Primul rand ai nevoie de o adresa @hotmail.com!
Descarca messenger'ul http://windows-live-messenger.en.softonic.com/, dupa dezinstalare iti faci un id hotmail!
un ex. ar fi gaby_gabytu@hotmail.com cam asa ar trebui sa arate!
Sau lasa un id de mess si iti spun exact, pentru ca am programul!

1 răspuns:
| Gabytuuu explică:

Its_me_nane