| CreaztaAndreea a întrebat:

Bună seara, am o întrebare, de pe data lui mai nu mi-a venit ciclu pana în luna asta și chiar nu știu de ce. Ma dor foarte puțin sânii, am miros, ma doare spatele, capul și burta ce poate fi? Va rog ajutați-mă cu ceva, chiar nu știu ce am, de nu îmi vine ciclu de aproape 3 luni.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"pe data lui mai" - de atunci am putea spune că nu e nici măcar o lună așa că nu te agita

"mă dor foarte puțin sâni" - lăsând "i"-ul lipsă la o parte, nu-i bai - bai ar fi să doară mai mult

"am miros " - asta e de bine

"ma doare spatele capul și burta " - dacă e așa (adică te DOR alea-alea) du-te la medic, poate fi ceva extrem de grav