| EnacheMariana a întrebat:

Bună seara! Am o pisică în spatele blocului, pe care o hrănesc de câțiva ani buni! A făcut pui pe la subsolul blocului dar nu i-am văzut niciodată! Acum sunt mărișori, pentru că, acum vreo 2 săptămâni, am observat că le duce de mâncare, din ce îi dădeam eu! Ieri am observat că a intrat iar în călduri și acum am văzut că o alergau 2 motani! Intrebare; mai are grijă de pui și îi mai alăptează? Sau îi lasă de izbeliște? Sunt tare îngrijorată pentru ei...

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca intra în călduri nu ii mai pasa de pui probabil. Daca te îngrijorează așa mult și ai grija de ea de ce nu ai dus-o la un cabinet veterinar sa sterilizezi?