| Neagu_Andrei_1994 a întrebat:

Buna seara,
Am si eu o intrebare,atunci cand intru intr-o conversatie pe whatsapp, ce inseamna acea data?
# Tin sa mentionez ca am vazut asta la o persoana care este blocata de ani de zile si cand m-am uitat aparea o data cu o luna in urma de la acest mesaj, dar eu nu am vorbit niciodata in 2 ani cu acea persoana.

1 răspuns:
| aizen0567 a răspuns:

Salut! Ce data mai exact? Data de când a fost trimis ultimul mesaj? data de la statusul persoanei adică când a fost ultima data prezenta online? Data din dreptul fiecărui contact? Dacă te referi ca ți apare când ți a citit ultimul mesaj inseamnă ca persoana te a deblocat