| Miranda29 a întrebat:

Buna seara am si eu o intrebare, motanul meu nu stiu ce a mancat de ia ars esofagul stomacul si alte din astea, cred CA VECINII iau dat ceva sau poate l-au otravit...am fost cu el la spital, doctorul a zis ca a facut tot ce a putut nu mananca. ce credeti va rezista sau va muri.

2 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Nero, eu spun să mergi la alt doctor, nu poți sta cu mâinile în sân lăsându-l să se chinuie. Eventual poate reușești să-i dai ceva lapte sau iaurt, i-ar face bine. De asemenea să încerci să-i dai mancare umedă, foarte bine mărunțită, care să nu-l irite și mai tare. Însănătoșire grabnică!

| clauss a răspuns:

Daca nu mananca e de rau, asa cum a zis @imperia da i niste lapte sau iaurt si ceaiul de izma e bun la otrava, da i fortat si mai incearca la alt medic
bafta