| Alina18petronela a întrebat:

Bună seara! Am și eu o întrebare, unde pot face un împrumut fara a avea loc de munca moment? Va rog fără răutate, am nevoie pentru tatăl meu va fi operat la inimă, mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La rude si prieteni, fiindca nici o banca din lume nu da imprumuturi, celor care nu au venituri, iar la camatari nu te sfatuiesc ca aia iti rup o mana sau un picior, daca nu platesti la termen, cu dobanzi de ajungi sa platesti imprumutul ala de 2-3 ori mai mult.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La rude.