| Lauramihai15 a întrebat:

Bună seara! As avea o întrebare. Nu am primit bursa ces din luna martie, pana în martie nu am primit nimic, și nici din martie pana acum nu am mai primit nimic, de la școală mi-au zis ca ei când vor primi banii o sa i dea, am sunat și la inspectorat dar nimic, mi-au zis ca ma contactează ei. Ma puteți ajuta cu un răspuns unde sa mai apelez, menționez ca fiica a terminat clasa a 8 și va merge la alta școală. Va mulțumesc!

1 răspuns:
| DontActLikeMe a răspuns:

Avand in vedere ca deja anul scolar trecut s-a terminat de ceva timp, sansele sa mai primiti acei bani sunt cam mici...