| Blackwoman27 a întrebat:

Buna seara, as vrea si eu sa stiu cum se sterge o intrebare pusa de mine mai de mult?
si as mai vrea sa stiu daca se poate sterge peste ca timp nu va mai fi pe site si daca cel care a primit funda si celorlalti care au raspuns la intrebare li se vor sterge puncte? o seara placuta,
a voastra, elenusa!happy

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa trimiti o cerere la CONTACT (postarea poate fi stersa in 1-30 de zile, dar in mod normal in 5-7) http://www.tpu.ro/contact (ataseaza link-ul cu postarea, care vrei sa fie stearsa) sau sa raportezi/blochezi singur/a intrebarile sau raspunsurile. In mod normal, este nevoie de minim 2 raportari (postarea va disparea aproape imediat, dar e posibil sa reapara peste cateva zile, daca va fi reaprobata de admini). Deci, mai rogi un prieten sa te ajute. Dupa ce postarile respective vor fi blocate, ele nu vor mai fi vizibile. Insa doar administratorul site-ului (Stela) le poate sterge de tot.
Apropo, raportarile abuzive/nejustificate se penalizeaza. Trebuie sa ai foarte mare grija ce raportezi, pentru ca daca depasesti limita maxima de raportari abuzive (10), poti sa fii suspendat/a. De fiecare data gandeste-te de zece ori, daca o postare merita sa fie raportata sau nu.
Cei, care ti-au raspuns la intrebare, nu vor pierde puncte, chiar daca intrebarea ta va fi stearsa.
Succes! Numai bine!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Multumesc pentru apreciere! Succes! Numai bine!

| Mariidc a răspuns:

Nu poti sa o stergi, doar administratorul site-ului poate. O cheama Raluca. Poti vb cu ea dar nu iti garantez ca iti sterge sigur happy