| Biu_7672 a întrebat:

Buna seara, Bucuresti. happy Ajutati-ma sa ma decid asupra unui liceu puppy dog eyes media mea 1-7 e 9.20, stiu ca nu e foarte relevant fiindca imi trebuie si examenele si cls a 8`a la medie, dar asa, orientativ. Ma descurc mai bine pe uman ( stiinte sociale, filo, etc ) si nu prea stiu in ce liceu sa ma duc. Spuneti-mi cateva licee cu medii sub 9, peste 7.70. Voi in ce liceu sunteti si ce profil? Multumesc.

2 răspunsuri:
| andreidraga a răspuns:

Mai intai sa ne spui in ce zona din Bucuresti stai. Ca ma gandesc ca nu esti dispusa sa faci 15 km / zi dus.