| BRG a întrebat:

Bună seara ce a-ți face dacă a-ți ști că peste 2 ani ar venii sfîrșitul?(Atenție nu sfîrșitul pămîntului ci doar al oamenilor răi de pe el). Vă mulțumesc tuturor. Cristi.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare om are un sfârșit, nu văd de ce trebuie să fim atât de temători.
Pa, pa.

12 răspunsuri:
| micurutza2005 a răspuns:

A am uitat nu vreau sa fiu anonim cu raspunsul sunt eu... micurutza2005

| micurutza2005 a răspuns:

Sant eu. micurutza2005, dar de ce apar tot anonima?

| micurutza2005 a răspuns:

Nu stiu ce as face sau ce ar fi mai bine sa fac, poate as incerca sa fiu si eu odata pe deplin fericita cumva, as face ceva ce nu am mai facut, poate, nu stiu e greu sa iei o hotarare de genul asta si nu e o solutie sa te distrezi la maxim ca vine sfarsitul, dar ar fi inclusa si putina distractie, daca as avea bani as colinda pamantul sa vad ce am visat sa vad, as calatorii cu avionul cu vase de croaziera, as merge in locurile unde imi doresc, sper sa imi ajunga cei doi ani sa vad tot ce as vreahappy

| mami a răspuns:

Ce intelegi prin oameni rai si cine va face selectia dupa ce criterii

| medex3 a răspuns:

Sincer.As trai exact ca acum.Nu as regreta nicio clipa petrecuta pe acest pamant.Inainte cu o zi cred ca as incerca sa imi indeplinesc toate dorintele. Daca mor mor. Oricum trebuia sa mor odatawinking

| Zmeura a răspuns:

M-as pocai.As merge la Biserica mereu cand am timp. Orcum nu te speria toti avem un sfarsit dac asta ne este scris nu ne putem impotrivi. Nu cred ca vine peste 2 ani sunt doar mituri asa se zicea si in 2000 dar nu a venit astea sunt tot felul de prosti. Cand eram mica profesoar de religie a spus :,, Nici ingeri din cer nu stiu cand va veni sarsitul lumi,, DECI DACA NU STIU INGERI INSEMNA CA NICI NOI NU STIM

| f a răspuns:

De ar fi sigur, probabil ca as face tot ce mi-as fi dorit: as urca pe un bloc, as tipa in gura mare; m-as duce in rusia si asinvata rusa; i-as spune persoanei pe care o urasc tot ce am pe suflet(si da, pe cea pe care o urasc ca pe cea care o iubesc ii amintesc in fiecare zi), le-as aminti cu fiecare ocazie parintilor si prietenilor cat de mult tin la ei...ar fi de vis, dar pana atunci keep dreamingbig grin

| florySim a răspuns:

Eu, sincer incerc sa fiu mai buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as fi 100% sigura, mi-as trai ultimele luni la intensitate maxima. Partea proasta ar fi ca lumea ar putea deveni un haos daca toti ar proceda ca mine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce as face sau ce ar fi mai bine sa fac poate ca as incerca sa fiu si eu odata fericita pe deplin cumva, as face ceva ce nu am mai facut, poate, nu stiu e greu sa iei o hotarare de genul asta si nu e o solutie sa te distrezi la maxim ca vine sfarsitul, dar ar fi inclusa si putin din distractie daca as avea bani as colinda pamantul sa vad ce am visat sa vad, as calatorii cu avionul cu vase de croaziera, as merge in locurile unde imi doresc, sper sa imi ajunga cei doi ani sa vad tot happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A-ti este scris gresit=ati(corect), venii(rsit)=veni(corect), foloseste *a* in interiorul cuvintelor in loc de *i*, de ex:pamantului, sfarsitul

| CatalinaBubulina a răspuns:

Buna.Cred ca m-as ruga la Dumnezeu si m-as spovedi. Apropo iti multumesc foarte mult pentru raspuns dar telefonul meu este pe cosmote.Cred ca trebuie sa sun la *100#