| CdeMetal a întrebat:

Bună seara!
Ce părere aveți despre scatofili?
Sau persoanele cu fetishuri mai dubioase, în general.
Am intrat recent pe un forum românesc, unde am văzut că există întâlniri săptămânale intre aceste persoane in general, curiozitatea mea a câștigat și am încercat experiența, sunt un om foarte deschis experiențelor noi, sunt de la țară, sunt obișnuit și cu nutrețul, cu mirosul urât, al wc-ului din curte.
Acesta se afla undeva în București, într-un hotel, atunci am aflat că unul din administratorii acelui forum deține acest hotel, nu dau nume, sunt unele camere din hotel rezervate pentru aceste orgii.
Putoarea simțită a fost de nedescris, toți eram invitați să ne facem nevoile pe un cearșaf de pat și să ne rostogolim în el, unii din ei dădeau limbi altora, totul în murdărie.
Ce este și mai rău este că am vomitat, și persoanele peste care am vomitat au început să lingă voma...

2 răspunsuri:
| eliancodrut a răspuns:

Deviatii psihice. A ingurgita produse pe care corpul le elimina este de neconceput chiar si numai din vedere medical.

| 1onur a răspuns:

Nu am avut parte în viata de când exist pe lumea asta până in seara asta să citesc ceva atâta de dezumanizat...

Am văzut multe la viața mea chiar foarte multe.

Dar ce cites aicia este peste limitele mele din orice fel... încă o data mise dovedește că trăim într-o lume plină de oamenii care au nevoie de ajutor pentru sănătatea lor.