| Framțescu a întrebat:

Buna seara, cineva din 2 octombrie mi-a spart contul de YouTube.
Posta videoclipuri de alea fake copyright. Eu nu mi-am dat seama și YouTube mi-a șters contul. Va rog nu mă poate ajuta cineva am contul asta din 2016

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa sa-l mai poti recupera, odata ce a fost sters.
Din pacate, noi chiar nu avem cum s ate ajutam sa recuperezi tu un cont de YOUTUBE fiindca nici unul de pe TPU nu-i administrator la Youtube.

Fa-ti alt cont nou, dar de data asta asigura-l cu numar de telefon actual si 2 adrese de email, sa-l poti recupera in caz de hacking.
Nu uita sa notezi pe un caiet important in casa, adresele de meail si toate parolele lor, ca sa nu mai ajungi vreodata in pozitia sa le uiti.

Ai mare grija sa NU mai postezi niciodata, nimic care nu este facut de tine, fiindca copiind si postand video-urile altora pe YouTube, insemna ca ai incalcat legea copyrightului si ti se poate suspenda contul.

| Framțescu explică (pentru Violleta2022):

Am înțeles dar că să știi eu nu am postat alea heckarul lea postat și mi-a sabotat canalul

1 răspuns: