| CasaFostar a întrebat:

Buna seara, Cum as putea sa devin amuzant?

Răspuns Câştigător
| RockRox a răspuns:

Heiwinking pai e o intrebare destul de ciudata, adica sunt oameni care pur si simplu se nasc sa fie bufoni laughing Adica eu si cand serioasa fac oamenii sa rada deci mna... Dar poti sa faci ironii amuzante, sa fii atent la unele fraze si sa le gasesti partea perversa laughing adica spre exemplu cand cineva spune "m-am sculat" tu sa-i faci o mica observatie laughing idk, cred ca trebuie sa faci chestii d'astea pana iti intra chestia asta in vene dar parerea mea este ca nu trebuie sa devii asa daca nu e firea ta, adica esti perfect asa cum estiwinking Oricum, succes kiss

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu ai cum. E o calitate cu care te nasti.

| Sociopat a răspuns:

Te uiti pe 9gag si imiti prostiile alea.

| TPUuser199 a răspuns:

Trebuie sa ai mereu argumentele la tine, deci trebuie sa iti functioneze materia cenusie.