| Mariana_Valentina_1992 a întrebat:

Bună seara! Cum vi se pare ideea de a lucra noapte de noapte de la 22la 7 ca barman-osp intr-un bar pe 1065? Fără bonuri fără libere fără concediu.Ce salariu ar trebui sa se ofere pentru un astfel de program?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O idee destul de "expluatanta", solicitanta. Minim 1900, sa fim seriosi, la programul asta si fara bonuri, fara libere, fara concediu, undeva tot trebuie si ei sa iti arate obrazul.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mai mare mai ales ca e program de noapte, macar un 1700 de ron

| Vvistula a răspuns:

O idee nasoala pentru ca noapte e plin de dubiosi si sa fim seriosi, pe banii aia lucrezi ziua si nu iti distrugi noptile