| Elianna20ja a întrebat:

Bună seara de ceva vreme tot mă gândesc la moarte știu sună ciudat mai ales ca sunt tânără dar simt ca voi muri ca un fel aștept ceva rău și din câte am auzit eu oameni înainte să moară simt ca o să moară. Și întrebarea mea este oare ați avut sentimentul acesta?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"mă gândesc la moarte... ați avut sentimentul acesta?"

cam devreme...rediscutăm asta peste vreo 70-90 de ani?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu te mai lua dupa prostii, ca aceia care-s pe moarte simt ceea ce tu nu ai cum sa simti.
Daca ai avea o boala mortala as intelege, dar pentru ca tu esti doar in depresie, stai linistita ca nu mori atat de repede si apoi, problema ta este tratabila si rezolvabila, daca mergi la psihiatrie si faci tratment serios.

| TimberWolf a răspuns:

Posibil depresie?