| Dyana891 a întrebat:

Buna seara! De fiecare data cand m-a spal pe corp imi apare alergie, adica bubite care m-a mananca, am incercat si cele de copii ( bebelusi) imi apare de fiecare data cand m-a dau cu ceva pe fata (cerave) cand m-a spal pe corp (Sol de janeiro) si la creme( mai putin)

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai folosi geluri de dus si nici creme, folseste sapun pentru bebelusi, care nu are substante chimice in ele.

| Lupică27 a răspuns:

De la gramatica ti se trage!

| Borisen a răspuns:

Salut. Poate fii din cauza ca esti insarcinata sau ai HIV! La fel a patit si fetita mea de 17 ani, atentie ce faceti.

| SkandallKamataru a răspuns (pentru Borisen):

Aolo laughing

| Lupică27 a răspuns (pentru Borisen):

Daca are leucemie sau cancer?