| mentholinks a întrebat:

Buna seara dragi compatrioti si compatrioate. Care e cea mai mare problema a voastra in momentul de fata?

31 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cum sa scap de dependenta de Heroina care se gaseste peste tot, sa ma apuc de alcool?

| aXy99 a răspuns (pentru RAY):

Combina-le.

| lpavel a răspuns:

Problema mea cea mai mare e ca maine va ploua si nu pot sa-mi termin lucrarea iar ziua de plata va fi amanata! nu te astepta-i la asta nu-i asa? laughing pai nu toti suntem copii asa ca eu ti-am zis problema mea daca tot ai intrebat happy

| Frank51 a răspuns:

Problemele cu masina, probleme financiare, sentimentale, dar astea sunt irelevante. Problema la care ar trebui sa ne gandim cu totii este situatia tarii noastre. Nu multa lume observa dar ne indreptam spre cum a fost inainte de 89, nu trebuie sa fi un geniu sa observi, ma framanta putin, dar apoi realizez ca oricum plec din tara si chiar daca o sa ma preocupe situatia tarii tot restul vietii mele, incet incet o sa ma indepartez si sentimental de ea.

| SilentRain a răspuns:

Cancerul și încă 2-3 lucruri
A ta care este?

| mentholinks explică (pentru SilentRain):

Ceva probleme psihice care nu pot sa le inteleg, explic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Semănăm happy

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea cred thinking

| mentholinks explică (pentru anonim_4396):

Si tu esti satanista?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Eh.Mai știi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru mentholinks):

Și eu? thinking
Nu sunt genul.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Meh'nu te știu tongue

| mentholinks explică (pentru anonim_4396):

Eu m-am luat dupa poza de profil. Cred ca s-a suparat ca nu mai raspunde.

| SilentRain a răspuns (pentru mentholinks):

Ai încercat sa discuți cu peroane care au aceleas dileme ca și tine? Ma gândesc ca asta te-ar face sa te simți mai bine

| Plato a răspuns:

Prostia umana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că s-a făcut o biserică și nu s-a făcut un spital

| alex15ccc a răspuns:

Ma simt singur, deprimat, descurajat si mizerabil

viata asta... de ce nu are un buton de reset sad

| IoanaRoman09 a răspuns:

Azi n-am fost in cimitir si e o problema mareee pentru mine

| mentholinks explică (pentru IoanaRoman09):

Mergi maine de doua ori.

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru mentholinks):

Asa voi face

| mentholinks explică (pentru IoanaRoman09):

Dar ce faci tu in cimitir? Iti cauti locul?

| Hammurabi a răspuns (pentru IoanaRoman09):

N-ar trebui să fie o problemă.
Foarte mulți se bucură că n-ajung la cimitir.

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru Hammurabi):

Eu nu ma incadrez in categoria lor atunci

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru mentholinks):

Al meu si al altor 3 persoane
Glumesc..am deja loc, ma plimb doar si le tin companie oamenilor

| Hammurabi a răspuns (pentru IoanaRoman09):

Uups. Abia acum am fost atent la poza ta de profil.
Mă duc să-mi scuip în sân, să-mi fac trei cruci și să iau un gât de aghiazmă.
laughing

| mentholinks explică (pentru IoanaRoman09):

E bine. Fa ce te face fericita. Eu ma pun sa dorm sa-l mai injur in gand pe Domnul Zeu, poate nu ma mai trezesc dimineata. Noapte buna!

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru Hammurabi):

Sa-mi zici si mie daca si-a facut efectul acest ritual foarte complex.

| Hammurabi a răspuns (pentru IoanaRoman09):

Nu.
M-am răzgândit și doar am desfăcut o bere. laughing

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru mentholinks):

Succes

| FruttiFresh300 a răspuns:

Cum sa învăț 8 cursuri într-o singură noapte care vine la pachet cu dubiile în a merge sau nu mâine la examen.

| google85 a răspuns:

Autocorect-ul de aici e criminal laughing) bine ca "s. a.m.d" e corectat in "s-a.m.d" iar altii inca reusesc sa scrie cu "sa fii fost" etc