| etudor a întrebat:

Dragii mei,cand puneti intrebari la "ORACOL",rog sa tineti cont ca aveti prieteni si persoane care-s pensionari si care n-au ce rpuns sa dea unor intebari ca ca cea despre" cariera ta",cum ti-o vei realiza? si altele la care a trebuit sa bifez ceva apropiat ca raspuns,numai cel care trebuia, nu a fost stipulat

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe acest site, majoritatea sint copii. De asta si intrebarile sint ca pentru ei. Iar unele, sint strecurate pentru sondaj (asa vad eu). E drept, unele intrebari nu au prea multe variante de raspuns. Eu de exemplu, nu am cont facebook, dar variantele de raspuns sint: de mai multe ori pe zi, o data pe zi, "de 8 ori pe săptămînă", ca si cum toti am avea fb.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Asta e si motivul pentru care am raspuns la mai putin de jumatate dintre intrebari.
Unele, nici macar nu stiu la ce se refera. Altele au niste variante de raspuns complet aiurea, din care chiar nu am ce alege. Nu mai pun la socoteala unele formulari atat de abracadabrante incat mi-e lene sa le citesc pana la sfarsit si, eventual, de cate 3-4 ori, ca sa pricep ce vor de la mine.
In fond, daca stau bine sa ma gandesc, "oracolul" mi se parea o tampenie chiar si cand aveam 13-14 ani si toata clasa se dadea de ceasul mortii sa raspunda la intrebarile alea.

| Zoey112 a răspuns:

Pai eu cel putin la intrebari de genul nici nu raspund