| Adlai a întrebat:

Buna seara lume!

Am și eu o întrebare. Știe careva un site in care pot sa găsesc psihologi sau psiholoage de religie Islamica? Ca vreau sa am cu cine vorbi despre orice, și am și multe întrebări legat despre Islam și as vrea sa discut despre asta.

Am încercat sa caut pe neg, dar nu-mi da ceea ce vreau.

Și plus, vreau un site in care sân pot găsi Musulmani și Musulmance de religie Islamica și care sa fie in Bucuresti nu in alt oraș.

Știe careva dacă exista acel site despre care v-am descris? Dacă da, îmi ziceți și mie va rog frumos?

Dau funda! Serios vorbesc.

6 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Erau cativa dar sau aruncat in aer cu vestă-grenada, cand l-au văzut Dragnea la tv

| Adlai explică (pentru SilentRain):

"Sau aruncat in aer cu vesta-grenada"- ce vrea sa însemne asta? Ca nu prea am inteles.

| SilentRain a răspuns (pentru Adlai):

E o vestă obișnuită, din aia ca lui bunicu, doar ca are grenade lipite cu prenadez pe ea

| Adlai explică (pentru SilentRain):

Aia sunt ISIS! Astia care spun ca sunt " musulmani" de fapt, sunt mincinoși, căci adevărați Musulmani nu fac asemenea lucruri rele, cum ar fi terorismul. Aia au teama de Dumnezeu, dar ISIS nu are, doar se prefac ca sunt musulmani.

| SilentRain a răspuns (pentru Adlai):

Exact asta am spus și eu laughing

| Adlai explică (pentru SilentRain):

Pai și ce legătura are asta cu întrebarea mea? Eu întrebam total despre altceva.