| anonim_4396 a întrebat:

mi-a schimbat verisoara mea adresa de e-mail la cont si acum nu mai ma pot loga crying. a facut-o din greseala ce-i drept dar nu merge sa ma loghez nici cu adresa pe care ea a scris-o... Ce pot face acum? nu vreau sa imi fac un alt cont...sad il vreau pe acela big grin.bibitza :*

4 răspunsuri:
tundenana
| tundenana a răspuns:

Adresa de email in mod normal nu se poate schimba... parola se poate modifica... este o optiune cand vrei sa te logezi unde scrie... i cant acces my acount... dai click si apoi click pe - i forgot my password... si urmaresti pasii ce iti cere... in mod normal ar trebui sa iti poti recupera emailul prin schimbarea parolei... bafta

| Elena97M a răspuns:

Se poate schimba adresa de e-mail? nu am mai auzit-o...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa-ti recuperezi parola, insa pui adresa cea noua, pe care a pus-o verisoara ta. tongue

| alinush a răspuns:

Nuuuu mai mi-a schimbat adresa de e-mail, nu parola! stiu ce spun! deci nu parola, adresa de e-mail sad