| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara!
Numai imi apare optiunea Facebook dating, am avut-o dar am sters-o acum ceva timp.
Aveti idee cum o pot recupera? thinking

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Facebook dating este Tinder, nu?

| Invictusman a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred. Cred ca e un grup unde poți sa îți găsești aleasa. tinder e cu match cu de astea, și trebuie sa plătești abonament lunar.
Am adăugat odată o tipa randon de pe Facebook mi o acceptat prietenia și după un timp vad ca ma adăugat cred ca pe grupul acesta sau altul nu mai știu, când am văzut am dat dezabonare sau ce puii mei am dat, o văzut ca am sesizat aceasta chestie ca am deconspirato și de rușine și o dezactivat contul rolling on the floor mi am făcut un cont nou de Facebook sa vad dacă m-a blocat și nu o găseam, deci și o dezactivat Facebook, sa simțit... ce tupeu ba nene sa ma adauge pe mine pe grupuri matrimoniale fără aprobarea mea laughing ce ratata rolling on the floor dacă ma aborda ea mai ziceam și eu, dar nasoala faza...
Nu am întrat pe Facebook dating dar vad ca îmi apare pe Facebook meu dar oricum cred ca ai șanse mai mari sa îți găsești o gagica decât pe tinder... Dar trebuie sa ai vrăjeală, personalitate fără astea îți iei gandul de la a cunoaște o fata în ziua de azi. Poate ma enervez și întru și eu odată pe Facebook dating sa vad cum sta treaba pe acolo. Tu parca ești din Timișoara asa ca poți sa mergi în parcul botanic dacă nu ai anxietate sociala și sa te bagi cu ele în seama, multe stau singure pe banca, odată am fost cu un prieten acolo și sa băgat una cu noi în seama era frunusela ne o cerut o bricheta, ca să vezi, nu am avut bricheta: )) oricum eu eram ala timid asa ca sigur o combina prietenul, mai bine ca nu am avut bricheta rolling on the floor mau cuprins emoțiile când am văzut ca vine spre noi... dacă arăți bine și ești cool îmbrăcat se baga ele singure în seama nu te lua după traumatizați ăștia de pe TPU, trebuie doar sa ai "papagal " atâta tot și sa fi politicos și curat.

| ___uXNh a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu

| alili45 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie.

| ___uXNh a răspuns:

Și eu o vreau înapoi