| floryroscata74 a întrebat:

Buna seara prietenii mei de pe TPU. ia sa-mi spuneti v-a fost dor de mine? sau nici nu mi-ati simtit lipsa? am cam lipsit ce este dreptlaughing

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Bine ai venit, Flory!kiss
Ne bucuram ca ai revenit pe site big grin O sa recuperezi timpul pierdutwinking
Papalove struck

7 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Mie mi-a fost, si nu-s in lista ta de prieteni, inca. laughing

| Flav a răspuns:

Si mie mi-a fost extrem de dor de tine. P. S. - Cine esti?

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Bine ai revenit, ti-am simtit lipsa, ma bucur mult ca esti din nou printre noi.

| sorin a răspuns:

Nu stiu cine esti dar bine ai revenit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, da, toata lumea a plins. Acum ca esti aicic sintem toti fericitibatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ai lipsit?
Nicio problemă, recuperare!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cuvantul meu daca stiam ca ai cont pe site rolling on the floor )