| BRG a întrebat:

Bună seara sărut mîna, vreți să nu m ai apar pe TPU cu diverse întrebări? Se pare că pe domnișoara Ramona o deranjează întrebările mele tîmpite cum le spune dînsa, iar dînsa chiar se interesează cum mă poate șterge din lista dînsei de prieteni. Aștept răspunsurile dumneavoastră, și după aceea voi lua o decizie. Vă mulțumesc. Cristi din bucurești.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Pe mine chiar nu ma deranjeaza intrebarile tale.Desi nu suntem prieteni,te intalnesc destul de des pe site si iti citesc si intrebarile si raspunsurile,inteleg ca vrei sa si ajuti si, ai si tu framantarile tale,asa ca intrebi,ca noi toti.
Esti singurul de pe site care chiar scrie "sarut mana",lucru care intodeauna mi-a placut si m-a facut sa zambesc,multumindu-ti.
Ca ai o neintelegere cu cineva pe site, da, se mai intampla.Cu putina amabilitate si buna vointa, se poate rezolva.Iar ca sa fii sters din lista de prieteni a cuiva, nu e o mare tragedie.
Nu te intrista si continua!

18 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

TPU este un site pentru toată lumea şi de aia şi suntem aici, ca să punem întrebări, de câte ori avem chef/nevoie (singura condiţie fiind să nu încălcam regulamentul site-ului), indiferent dacă unii se arată nemulţumiţi de aceste întrebări. Aşa că postează liniştit şi nu bagă pe nimeni în seamă.
Succes!

neluL
| neluL a răspuns:

Site-ul pentru asta este facut! Sa pui intrebari de tot felul! Poate pentru unii sunt stupide unele intrebari dar nu trebuie sa iei in considerare toate raspunsurile atata timp cat vrei o explicatie sau nu intelegi ceva! M-am uitat la activitatea ta si este OK! Nu are rost sa pleci pentru ca esti un membru activ pe acest site si site-ul de acest lucru are nevoie! Deci SUCCES in continuare pe site!

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus, @Cristi_din_Bucuresti!
Atât timp cât faci totul cu bună credință așa cum procedezi tu, este firesc să fii deranjat de atitudinea unor utilizatori. Te rog, încearcă să nu o iei ca pe ceva personal, nu e părerea majorității. Continuă să rămâi tu.
O seară cu zâmbet!

| Ramonaaaa a răspuns:

Este vorba cumva despre mine :o? Nu imi amintesc sa fi zis vreodata ceva urat despre intrebarile talestraight face.

| Nicoleta a răspuns:

Stai linistit, nu te lua dupa toate domnisoarele.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Cristi esti suparacios! Daca am gandi toti ca tine, sa disparem cand pe cineva deranjeaza o intrebare sau un raspuns al nostru, TPU ar ramane gol...
Nu-i putem multumi pe toti!

| PetreConstanta a răspuns:

De ce sa nu mai apari este opinia ta si noi o respectam Nu mi s-a parut ca pui intrebari tampite si chiar daca toti gresim asta nu este o suparare Si daca te sterge din lista ei de prieteni care este problema Iti faci alti prieteni Daca ea asa vrea sa te stearga din lista nu poti sa o opresti Asta este dorinta ei Stai linistit Incearca sa nu mai te preocupe atat de mult ce fac altii Conteaza ce crezi tu despre tine

| darrio2007 a răspuns:

Pe mine nu ma deranjeaza intrebarile tale pana acum.Asa ca faci ce vrei.

| ahlrh a răspuns:

Întrebările tale sunt complet normale, poate domnișoara Ramona nu era chiar în toane bune. Continuă să postezi în continuare întrebări decente ca până acum.

Față de alți useri, ale tale chiar dacă sunt multe își au cât de cât rostul pe site, iar pe ale altora. le-aș șterge eu cu mâna mea! happy

| Andreea114820 a răspuns:

Mie nu mi s-au parut deranjante intrebarile tale.pentru asta e facut site-ul da ca vrea sa nu le mai citeasca.eu zic totusi si continui sa intri pe site nu-i baga in seama pe cei care nu te plac.pentru un om nu trebuie tu sa nu mai apari pe site
BAFTA!

| Sophie90 a răspuns:

Fiecare are dreptul de asi pune intrebarile pe acest site findca de asta a fost facut, nu conteaza cat or fi ele de multe sau de "tampite" cu a spus "Ramona", eu cred ca e ok asa si in plus daca nu o intereseaza sa nu se complice.

| hope2destiny a răspuns:

Esti ff politicos si pe mine nu ma deranjeaza deloc ca existi in lista mea de prieteni happy. ce sa zic, aia ori n-are ce face, ori... oricum, stai tu linistit ca nu`i capat de lume ca ai un prieten in minus, mai ales ca sunt si virtuali oh go on

| mrsjacksonhere a răspuns:

Nu doar pe domnisoara Ramona!

| iubita15 a răspuns:

Pe mine nu ma deranjeaza, cui nu-i convine, atunci sa nu raspunda si sa nu citeasca.Asa-s unii, nu le convin multe...dar oare ei ii convine de dansa?big grin

| morena a răspuns:

Aici fiecare intreaba ce vrea sifiecare raspunde daca vrea! Nu stiu cine e Ramona,dar stiu cine esti tu! Te-am remarcat din intrebarile tale,care m-au facut sa zambesc(unele)! Daca deranjeaza pe cineva,nu-ti face probleme,nu conteaza! Sant destui care sant dispusi sa-ti raspunda si tie, ca si altor intrebari mult mai stupide! Daca nu-i convine, e problema ei!

| Adix232 a răspuns:

Cum vrei tu amice... faci cum vrei happy. Poti trece si peste asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Chiar te ajuta cu ceva?
Alegi optiunea prieteni.
Si pur si simplu stergi.
Chiar este asa important?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa spun ca ma dereanjeaza intrebarile tale, atata tot ca am impresia ca unele dintre ele le pui numai de dragul de a socializa/te elibera putin ( ca si cum nu ai cu cine sa vorbesti cand iti vine un gand si scrii o intrebare pe TPU ). Desigur ca decizia iti apartine in totalitate si repet, nu ma deranjeaza cu nimic, doar ti-am zis cum vad eu lucrurile.