| GoldenZenith a întrebat:

Buna seara si Happy V Day!

Am gasit recent pe internet niste impresii legate de un videoclip de pe Youtube, care sincer, mie mi se pare ciudat. Se spune ca unii oameni care l-au urmarit in totalitate si-au scos ochii si i-au trimis prin posta celor de la Youtube. Spalare pe creier!

L-ati vazut? Ati auzit de el? De ce ar face cineva un astfel de video? laughing

Videoclipul se numeste Mereana Mordegard Glesgorv.

3 răspunsuri:
| kissa00232 a răspuns:

Nu-i adevarat eu una l-am privit si nimic nu s-a intamplat este doar o gluma numai te infricoseaza clopotele si zambetul lui mai mult nimic nu crede ce-ti spun ceilalti ca-si scot ochi... Nu este drept!

| chifteluțaqt a răspuns:

Tocmai ce l-am urmărit, o mare prostie. Un simplu tip a cărui imagine se schimbă puțin câte puțin, nici nu m-am speriat.

| Horusss a răspuns:

O mare porcarie!