| aurelgabriel a întrebat:

Buna Seara, TPU!
O cunostinta de-a mea a avut intr-o zi un drum lung de parcurs prin oras si a avut nevoie la baie.Aceasta a ales sa intre intr-o farmacie sa se ceara, SA NU FACA IN NATURA.
Au voie cele de acolo sa o lase, voi ce ziceti?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Presupunem că ai o mică firmă cu ieșire la stradă (trotuar). Accepți tuturor trecătorilor să-și golească vezicile la tine doar pentru a nu face in natură?

| aurelgabriel explică (pentru sierra1):

Dar fiind farmacie, doamnele de acolo trebuie sa inteleaga ca e de natura medicala si trebuie rezolvata problema.

| sierra1 a răspuns (pentru aurelgabriel):

Tu i-ai intelege pe toți? Nu cred.