| Anonimul3000000888999 a întrebat:

Buna seara TPU, o mică întrebare. Cum ii dai semne unui băiat ca vrei sa vorbești cu el, dar el sa înceapă conversația?

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Buna seara si tie. Uite, asa :,, Buna, vrei sa vorbim? '' laughing

Te implici putin, il misti si tu cu ceva marunt si apoi ramane de vazut daca vrea sa vorbeasca cu tine.

3 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Imatur, vorbește cu el o data
Nu vine apocalipsa dacă ii scrii tu prima

| mastadont a răspuns:

Dar ce are dacă începi tu conversația? Stai liniștită că băieții nu mușcă. Dacă vrei să vorbești cu el atunci asumăți și vorbește nu aștepta până la adânci bătrânețe că o să-l pierzi. Și băieții pot să fie timizi și să nu aibă curaj să vorbească cu o fată, nu doar fetele.

| gemeni6226 a răspuns:

Eu de obicei zimbesc de cateva ori la respectivul si imediat porneste conversatia.De multe ori ajunge sa zimbesc si o data(95%din cazuri)