| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara tuturor de pe TPU, cum vă numiți voi? Dar numele adevărate, dacă se poate și nu deranjez. O seară bună. Cristi mă numesc, încîntat de cunoștință voi?

Răspuns Câştigător
| kissmealiss a răspuns:

Buna.mihaela alexandra aici.18 ani/...imi pare bine de cunoastintatongue:*:*:*

73 răspunsuri:
| 69Morena69 a răspuns:

Eu sunt Corina tongue happy

| anutza6117 a răspuns:

Ma numesc ana-maria si sunt ca toti ceilalati.vezi ca de la atata pupat de mana ti se apleaca

| kissmealiss a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Eu p acasa, fac clatite. care vrea?

| BlackD a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

In general sunt bine, dar tu/dumneavoastra [inca nu stiu cum sa ma adresez rolling on the floor ] cati ani ai/aveti? :d

| kagome17 a răspuns:

Buna, scuze ca rapund asa tarziu...numele mau este antonela crina si am 17 ani... incantata de cunostinta

| anabellafeonix a răspuns:

Hello... Cristina sunt si ma tot gandeam de ce ai pus intrebarea asta dar nu gasesc nimic... poate ma lamurestibig grin

| beki13 a răspuns:

Buna,beatrice ma numesc si am 31 ani, imi face deosebita placere...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Sărut mîna încîntat de cunoștiință

| halo a răspuns:

Bianca un an 2 luni 3 ore 17 min 30 sec 12 minisecunde

| SmokeyEye a răspuns:

Salut, eu sunt Daiana si vreau o funditabig grin

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru SmokeyEye):

Daiana scumpă, de unde fundiță? S-a dat.

| SmokeyEye a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Am vazut dupa... Incantata de cunostinta oricumbig grin Ai cunoscut pe cineva in realitate, de pe aici de pe TPU?

| pettrea a răspuns:

Petrea ma numesc si am 18 ani

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru pettrea):

Esti fată? Sau băiat?

| pettrea a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Baiat tu ce chiar nu vezi dupa nume?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru kagome17):

Sărut mîna Antonela, ce nume frumos, încîntat de cunoștință. De unde esti?

| DubstepQueen a răspuns:

Ioana

| kagome17 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Sunt din iasi, tu de unde ești?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru kagome17):

Din Bucuresti

| Anonima264 a răspuns:

Ma cheama Iza.

| RockkGirl a răspuns:

Hey. Sunt o fată de gașcă. Mă numesc... [ am 3 nume ]... Ana Maria - Sara. și am 15 Ani.

| BadSoGooD a răspuns:

Salut. Ma numesc Tom-Mac-Bill-Constantin-Cojocaru si am varsta de 39 de ani.
Incantat de cunostinta. A zi buna in continuare aici pe TPU.

| BadSoGooD a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Prenume: CristiDinBucuresti
Nume: _______?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru BadSoGooD):

Secret

| RoseOfTheFire a răspuns:

Buna ma numesc Flory am 19 ani imi pare bine happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Sărut mîna Flory încîntat de cunoștiință.

| Loreen777 a răspuns:

Dc te intereseaza asa ceva?!?!? Si totusi...De ce ne saluti cu "Sarut mana" si "Buna seara"...Nu-i mai ok, buna?!?!

| Fota_Liță_Andreea_1973 a răspuns:

Eu sunt Andreea.

| Helăăăăăuu a răspuns:

Hei, Cristi! Sunt Inna. ( Asa e numele meu real. )