| împreunăfacembine a întrebat:

Bună seara,

Unde aș putea lucra ca jurnalist? Orice din domeniul jurnalismului ce ține de speaking și writing. Mai precis reporter, redactor, copywriter, content writer, etc. Știți cumva oferte în acest domeniu? Cunoașteți redacții de presă care au nevoie de jurnaliști? Vă rog frumos sa îmi lăsați oferte dacă știți. Mulțumesc frumos.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De jurnaliști au nevoie mulți. Bani să te plătească nu au prea mulți.
Scrie tu bine, de calitate și transmite materialul la redacții. Dacă ești bun te vor plăti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cât te ai gândit ca aici vei găsi un job? Sincer? Aplica pe eJobs