| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara! Voi la ce vârsta v-ati căsătorit și ati făcut copii? Și după cât timp de relație a urmat acest pas?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La 27... a fost un accident, m-am lasat pe increderea ei ca isi administreaza pastila de 2a zi si hop fetita, a nascut apoi a plecat cu altul care are firma si ii ofera mai multi bani. Dar ma descurc cu cea mica are 2 ani si fac ce pot pentru ea

| Lioana a răspuns:

La 29 ani. Dupa 1 an de relație.

| gemeni6226 a răspuns:

M-am casatorit la 27 de ani, nu am avut relatie inainte cu sotul doar ne-am plimbat am mers la cinema, excursii si cofetarii dar relatie nu am avut inainte de casatorie.L-am cunoscut la 25 de ani deci la doi ani dupa ce l-am cunoscut.Iar primul copil nu a venit imediat ne-am casatorit in august 1989 si primul copil s-a nascut la 15 ian 1991 deci nu ne-a reusit din prima.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai sta, scumpo, sunt rau pentru sufletul tau. Sunk cost.
https://pastebin.com/nRekACJz

| UnDiavol a răspuns:

Nu mă însor in veci singur pe veci O_O

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru UnDiavol):

Se zice că cei care spun asta se însoară primii big grin

| UnDiavol a răspuns (pentru Florin9Florin9):

Atât timp cât ia este in inima mea in sufletul meu in viața mea ia mereu era ia in tot deauna va fi ia doar ia Eu Am ales sa nu ma însor Absolut Niciodată atâta timp cât ia este in inima mea in sufletul meu in viața mea eu am ales sa nu o înșel in viața asta Dumnezeu mi-este martor la tot Absolut tot fiecare pas pe care îl fac și decizie loata el îmi este martor la Absolut totul Absolut nimeni pe pământul asta nu-i va putea lua locul vreodată in inima mea in sufletul meu in viața mea ia este doar una singura doar una singura ia este totul într-un singur cuvânta O_A nu-i poate lua Absolut nimeni locul oricine orice ar face ia rămâne ia doar ia O_O

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru UnDiavol):

Ea cine?

Ea adică tu însăși?

Sau ea o prietenă cu care nu te vei căsători și de fapt ești băiat?

M-am pierdut puțin în mesaj sincer să fiu sad

| Drimmero a răspuns (pentru Florin9Florin9):

Toti ne pierdem cand il citim, nu-i mai da apa la moara ca iti scrie un roman in care apare cuvantul "ea/ia" de 297 de ori intr-un text de 300 cuvinte

| andreilittle a răspuns:

Inca nu m-am casatorit si nu am facut niciun copil, dar consider ca varsta ideala ar fi undeva pe la 25 - 30 de ani sa te casatoresti si de la 30 + sa faci un copil. Si inainte de a te casatori cred ca ar trebui minim 1 an de relatie, este nevoie totusi de timp pentru a cunoaste persoana cu care vrei sa te casatoresti si sa ajungi in final la o decizie.