| Rizer a întrebat:

Buna seara
voi stiti cate episoade cuprinde telenovela "in numele iubirii"?
si cum se termina?
sunt foarte curioasa, nu pierd nici un episod!

43 răspunsuri:
| jane_5414 a răspuns:

Si mie imi place foarte mult aceasta telenovela. O urmaresc cu sufletul la gura. Daca vrei sa vezi sfarsitul uita-te pe youtube si scrie finalul telenovelei in numele iubirii. Oricum stiu ca la sfarsitul telenovelei Paloma se marita cu Emiliano si Carlota se arunca de pe biserica.

| betty17 a răspuns:

Are 171 de episoade
paloma doreste sa se casatoreasca cu un tip gabriel parca(inca nu a aparut in film)ea tine la el ca la un prieten si este bolnav.pana la urma gabriel renunta si vine la nunta Emiliano(ramane cu el), iar
Carlota se arunca de pe biserica, Romina se face mai buna, mama rominei ramane cu rafael

succes

| Diiana232997 a răspuns:

171 credbig grin...si eu ma uit si imi place mult:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place ff mult telenovela!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io cred ca pan la urma paloma o sa se marite cu emiliano iar carlota o sa se omoare iar romina sper ca an final sa fie mai buna cu cei lanti actori cat despre mama rominei sper sa se casatoreasca cu rafael pup magdutza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

17i de episoade

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Carlota o demasca tatal lui Romina si pe urma santajului pe care il foloseste ii cere foarte multi banii in urma caruia Carlota ajunge saraca si intr-un stupid accident cade pe sacari si moare de la etaj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se termina telenovela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu stiu, dar sunt curioasa cum se termina am si plans cand am vazut filmuletul cu ele doua Romina si Paloma si cand s-au imbratisat., dar nu pierd nici un episod.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la urma aluneca pe scari sau se arunca de pe biserica?
va rog spuneti-mi deoarece betti18 spune ca se arunca iar ANONIMUL spune ca se arunca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

175 cred si carlota ajunge la puscarie si se razbuna chiar PALOMA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt foarte curioasa daca macarena traieste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, 171 ep

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca pe Carlota o baga la inchisoare si Palomase marita cu Emliano iar romina se face buna.Camila ramane cu rafael, iar Orlando cu Angelica. Sunt 171 de episoade. Pup mult pe Iuli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da 171 si mie imi place la nebunielove strucklove strucklove struckkisskisskiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aporoape 175

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sigur cate episoade are

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu sunt Iulia si imi place forte mult aceasta telenovela, nu pierd niciun episod, cuprinde 170 de episoade.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

170de episoade

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place mult aceasta telenovela e atat de reaLA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 171

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

170 episoade

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presupun ca romina si german vor ramane impreuna sa il creasca pe bernardo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine a vazut penultimul episod din tenelovela in numele iubirii? 1980 cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 170 de episoade paloma se va marita cu emiliano si vor trai pana la adanci batranetirolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da Paloma se insoara cuemilian si moare gabriel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna seara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 170 de episoade.se termina cand paloma se casatorteste cu emiliano iar gabriel moare