| Rizer a întrebat:

Buna seara
voi stiti cate episoade cuprinde telenovela "in numele iubirii"?
si cum se termina?
sunt foarte curioasa, nu pierd nici un episod!

43 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja s-a terminat in numele iubiri pe27 martie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti frumoasa? da-mi id tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa terminat... ce rau imi parecrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, ma numesc nelia stiu cum s-a terminat filmul in numele iubirii, carlota s-a aruncat de pe biserica, dar nu a murit a ramas paralizata, paloma a ramas impreuna cu emiliano, iar gabriel a fost omorat de catre carlota, tocmai in ziua nuntii cu paloma, romina se impaca cu fostul iubit si devine mai buna, iar referitor la intrebarea cu, cate episoade are, are 172, papa, va pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! 1897 de episoade:-P:-P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa terminat cu paloma si sebastian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nici eu nu stiu cum s-a terminat filmu +

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 170 episoade.Se termina cum Paloma are de ales daca se casatoreste cu Emiliano sau Gabriel si il alege pe Emiliano, Romina devine buna, Gabriel este omorat de Carlota si Carlota cade de pe biserica si nu moare... ajunge la inchisoare intr-un scaun cu rotile.Acolo toti o chinuiesc si o rastoarna cu scaunul. SFARSIT!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are fix 170 episoade...nu stiu cum se term

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 171 de episoade tenelovela

| ♥~Jully975~♥ a răspuns:

Telenovela are 170 de episoade!

| Rusu_Andreea_1999 a răspuns:

170.Paloma se casatoreste cu Emiliano, Romina devine mai buna, Carlota se sinucide si ceilalti raman cu iubirile lor adevarate (Ador telenovela si nu am ratat niciun episod).

| adrian_7912 a răspuns:

Da a fost 170 de episoade