| Me,myself & I a întrebat:

Buna si la multi ani tuturor! Eu si cu sotul meu dorim sa facem o casuta care ar trebui sa aiba 73 mp... dupa calculele noastre, dar nu stim cam cat ne-ar putea ajunge autorizatia de constructie si proiectul de casa. Locuim la sat si cred ca si asta conteaza. E vreun cunoscator pe aici? multumesc mult!

1 răspuns:
| User a răspuns:

Pai proiectul 5 euro/mp, cel putin asa e aici.si autorizatiile nu stiu. cred ca iti ajung o suta milioane pentru proiect si autorizatiihappy