| HeyTuHey a întrebat:

sincer, nu am stiut la ce categorie sa pun întrebarea, caci nu prea se potriveau, dar am decis sa o pun aici. Nu o luati ca pe o intrebare banală si nu faceti glume. As vrea sa stiu daca actorii si cântăreții primesc pensie, Si a ca da, cam cat?

Va rog, nu răspundeți cu,, De ce vrei sa stii daca au pensie?" Sau alte chestii

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da primesc pensie, in functie de cat au cotizat la fondul de pensii in timp ce au avut venit