| Elly_1239 a întrebat:

Sper sa nu va plictisesc... dar sunt si eu suparata dintr-o cauza si vreau un sfat big grin

deci am cont pe un site si acolo mi-am facut multi prieteni dintre care o fata din bucuresti care mi-a devenit cea mai buna prietena big grin si noi 2 suntem cele mai bune prietene. dar chestia e ca nu neam vazt decat in poze big grin pentru ca eu stau in galati si ea in bucuresti si uneori sunt suparata ca nu ne putem vedea si pe acel site ieri i-am facut un album special doar pentru ea...si ultima intrebare a fost: `` cand o sa ne vedem si noi?laughing`` si ea mi-a zis atunci cand o vrea soarta...sh acum nu stiu ce sa cred.ca rvea sa ne intalnim sau nu?big grin
totusi eu as vrea sa ne intalnim pentru ca m-am saturat sa ne vedem numai in poze angry big grin si aseara ma gandeam sa renunt la site-ul ala pentru ca daca ma mai atasez de cineva la care sa tin la fel de mult o sa plang si mai mult si nu vreau...
1. sa renunt sau nu la site-ul ala?
2. aveti idee cum ne-am putea intalni?
p. s. sunt fata :*:X:X
bye wave mersi de ajutor :*

Răspuns Câştigător
| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

E ciudat...si eu am aceeasi problema. sincer, poate chiar ar fi bine sa renunti la site.o sa vezi ca iti vei face mai multi prieteni si va fi mainasol.sad cum sa va inatalniti? plecati la aceeasi ora de acasa si va intalniti la jumatatea drumului. glumesc. pai incearca si tu sa vezi poate e vreo ocazie speciala cand ai putea merge in bucuresti. sau sa mergeti la vara la mare amandoua in aceeasi perioada. big grin Altceva ce sa zic, eu cred ca vrea si ca e si ea cam suparata din cauza asta, de aceea afiseaza o atitudine mai dura. in fine, pastreaza legatura cu ea, poate veti avea ocazia de a va intalni,. cel mai indicat ar fi la vara. happy

1 răspuns:
| Izzy_6579 a răspuns:

Sall elena tu stii ca vorbim pe mess si cred ca stiu cum va puteti intalni:doar in vacanta puteti ca atunci si tu esti liberi si ea si te poate vizita doar daca ai norocul ca ea sa aiba rude aici in Galati! asta e singura solutie a ea sa vina aceasta vara daca poate sper ca ti-am fost de ajutor bye:*