| carmelita_3694 a întrebat:

Buna
spune-ti va rog iintrebarile de la chistionarele de pe site-ul drpciv sunt aceleasi ce se dau la examenul la sala? fundita

Răspuns Câştigător
| Letmehelpyou a răspuns:

Buna.

Si eu sunt acum cu scoala de soferi si din cate am inteles, intrebarile de acolo sunt exact cele de la examen. Cand am fost la cursurile de la legislatie mi-au dat site-ul respectiv. Din cate am inteles de la prieteni care au deja permisul luat, cel mai bine sa le faci pe cele de pe DRPCIV si nu de pe alte site-uri deoarece nu corespund.