| DdDiX a întrebat:

Spuneti-va parerea despre "Iubire"; ce va place si ce va displace; dar fundita si voturi celor care ma conving ca merita sa iubimwinking

1 răspuns:
| victtor a răspuns:

Astazi m-am convins ca iubirea iti distruge viata si nu merita sa pui suflet pentru nimeni in ziua de azi, atunci cand te astepti mai putin iti poate darama toata viata si sa-ti vina sa te sinucizi pentru cineva pe care stii ca no sa uiti niciodata si eu nu-i pasa deloc de tine, nu se merita ca toata lumea in ziua de azi e pe interes angryangry