| eokba a întrebat:

Stie careva daca se pot micsora pe undeva pantofii? (pantofarul poate face asa ceva?) Eu port 6uk(39) si am cumparat o pereche de bocanci foarte scumpi marimea 7uk (41 crezand ca sunt 40). Daca stie careva sa imi spuna va rog.

1 răspuns:
| Danutza27 a răspuns:

Te duci cu ei la cizmar si stie el ce are de facut, daca este meserias.Ii poate dezlipi si ii pune pe calapod apoi ii aranjeaza iar.Dar te jupoaie de bani peste 50 ron lejer daca nu are de cusut talpa.