| princess_4648 a întrebat:

stie cineva cum pot sa sterg un comentariu dat de cineva pe you tube la un video care l-am incarcat? l-am sters din lista mea, dar tot imi apare comentariul ala la video! Multumesc.

2 răspunsuri:
| Actimel a răspuns:

Cred ca trebuie sa astepti pana iti aproba.

| Adorable a răspuns:

Nu inteleg ce ai sters, comentariul sau videoclipul. Daca ai sters videoclipul, iti mai apare, dar sincer este com fake.
Daca nu iti merge sa il stergi, intri la acel video si ai langa butoanele tmubs up si thumbs down "Reply". Alegi optiune de banda rulanta si dai Delete.
Sper ca te-am ajutat.
Succes! :*