| andreea_8174 a întrebat:

Buna stie cineva de ce nu-mi mai merge mess-ul? nu pot vedea mesajele care le primesc si care le trimit in casuta de mes si cand primesc imi apare doar jos in parte dreapta pe ecran, imi poate spune cineva? va rog.

5 răspunsuri:
| Tokha a răspuns:

Bună, aşa mi s-a întâmplat şi mie.Nu este o problemă gravă, trebuie doar să reinstalezi Yahoo! Messenger. Baftă, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o problemă des întâlnită la petarda asta de Yahoo! Messenger.

1. www.videotutorial.ro/? p=1922
2. Start-->Run(sau apesi tasta Windows logo+R)-->scrii "regedit"(nu si cu ghilimele)-->OK-->HKEY_CURRENT_USER--> Software--> Microsoft--> Windows--> CurrentVersion --> Internet Settings--> Zones-->și acum ștergi acele extra-zone(altele care ar trebui să apară în afară de 0-4)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

D0uce, depinde de caz. Și-au mai reinstalat mulți messengerul și problema a tot persistat! Soluția mea rezolvă cam toate cazurile. Gândește-te de 2 ori înainte să-mi dai Stupid, "draga maichii". Copiii ăștia...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi id tau de mess si iti spun ca aici nu pot

| mileycyrus200018 a răspuns:

Care vrea sa i zic sa imi dea id lor de mes le zic dupa aia poate sa imi dea ign