| Adynanana a întrebat:

Stie cineva la ce piatra (pretioasa) ma gandesc?laughing laughing Cine ghiceste primeste funda
:*

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Nu ştiu la ce piatră preţioasă te gândeşti tu, dar în momentul de faţă eu mă gândesc la JAD. Îmi place foarte mult.
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:0&biw=1003&bih=467
O seară plăcută!

pa, pa.

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Rubin?

| beautifulkiss a răspuns:

Buna smarald.

| denisacosmina98 a răspuns:

Diamant?thinking

| Bacteriuță a răspuns:

Diamant? laughing

| Bacteriuță a răspuns:

Intrebare : de ce ai dat stupid? eu si cu tipa/tipul care ti-am zis diamant ti-am raspuns, atata tot. nu ai vrut piatra pretioasa? geez, ce oameni. nu te gandi ca ma oftic de la un stupid. daca e pe nemeritate luat, atunci mi se pare stupid cel care da. dar asa, chiar nu ma oftic decat ca vad d'astia ca tine.
hai bafta, si sa stii ca pietrele pretioase nu-s de tine. :*

| Dianafamous a răspuns:

La swarovski? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piatra neamnt