| PrajituricaCuBomboneleColorate a întrebat:

Buna!
stie cineva niste complimente pentru iubit?
incerc sa ma gandesc la ceva, avand in vedere ca el imi face tot felul de complimente, eu nu stiu decat sa-i spun ca e dunle si scumpyckhappy
ceva idei? va rog

3 răspunsuri:
| babylove a răspuns:

Mai bine spune-i ca e super,ca te simti bine cu el,este minunat,ca te face fericita,ca iti insenineaza ziua,ca il iubesti,ca este doolce,frumos,iubitor, arata bine, ca va iubiti reciproc.

| OmletteDuFromage a răspuns:

Spune'i ca e comic. asta imi place mie cel mai mult de la o fata sa audbig grin. bine probabil e si din cauza ca eu nu ma pot abtine sa nu fac glume...(chiar si la inmormantari)

| laryssutzadlc a răspuns:

Pai spune sau fa ce simtitongue spune-i ca e dulce rau si pupa-l. nu te forta,trebuie sa iti vina pe moment. poti sa ii spui ca ii vine bine camasa aia, ca ii sta bine in culoarea aia, ca e cel mai bunhappy