| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cate femei mor zilnic in Romania in timpul sarcinii dar si la nastere? Dar si cate femei nasc fara probleme tot in Romania? Daca se poate sa imi spuneti dintr o zi din 2017 sau 2016 cel mai devreme. Este un site care arata acest lucru si in timp real, daca mi ati putea lasa un link ar fi perfect. Multumesc.

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

De ce ar interesa pe cineva asta?

| aă9aat9999a9aaa99aăaaaăaaaaaaaăaa a răspuns (pentru T0T):

Din moment ce am intrebat, inseamna ca ma intereseaza pe mine.winking

| T0T a răspuns (pentru aă9aat9999a9aaa99aăaaaăaaaaaaaăaa):

Întrebarea e, de ce?

| aă9aat9999a9aaa99aăaaaăaaaaaaaăaa a răspuns (pentru T0T):

Pentru ca iubitei mele ii este frica sa faca copii din cauza faptului ca multe femei mor in Romania la nastere. Daca as putea sa stiu cate nasteri reusite sunt si cate esueaza, poate as face o sa se razgandeasca. E decisa sa nu facă, iar eu imi doresc copii

| T0T a răspuns (pentru aă9aat9999a9aaa99aăaaaăaaaaaaaăaa):

Haha cât de idioată trebuie să fie rolling on the floor Mă gândeam eu că e un motiv idiot.

| T0T a răspuns (pentru aă9aat9999a9aaa99aăaaaăaaaaaaaăaa):

Mă până și animalele dau naștere cu succes, e ceva în cursul natural. Dacă nu are vreo problemă ea de sănătate e aproape imposibil să se întâmple ceva. Doamne ferește, nu mă gândeam că există așa ceva.

| Staind a răspuns:

Nu destule.
Burn.