| andrulina a întrebat:

Stiti ce s-a intamplat cu analia in cealalta fata a analiei? Adica Ana e Mariana dar la final apare si Mariana si Analia dar cu aceeasi fata.Am inteles ca o tinea Armado prizonier dar atunci de ce a mai dezgropat mormantul ala si incearca sa afle lucruri despre analia? Va rog ajutati-ma sa inteleg!

Răspuns Câştigător
| dyabla01 a răspuns:

Acolo era ingropata mama unei fete numita dakota... o omorase barbacsu si apoi a aflat fata

5 răspunsuri:
| LoOvE a răspuns:

Acesta nelamurire o am si eu.Si eu ma vrut sa inteleg asta si m-am dus pe youtube si m-am uitat acolo dar nu ma putut sa inteleg nici eu.Eu cred doar ca o sa fie amandoua la final.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Analia a ramas in corpul Marianei si Mariana a ramas in corpul analiei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mariana a ramas in corpul Analiei si Analia in corpul ei nu al Marianei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand cele 2 au avut acel accident au gasit-o pe mariana dar au gasit o poza a analiei si iau dat chipul lui analia.la sfarsit cand anaia a razbunat moartea lui jhonny si a iesit din politie nu avea nici o viata asa ca a hotarat sa ia chipul marianei asa ca mariana are chipul analiei si analia are chipul marianei
si in mormant se afla o alta per mama acelei fete dakota asa ca la safrs se int si analia isi gaseste un iubit iar mariana ramane cu daniel si cu adriana iar armen moare si sara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ngjhgjghjj