| Ioana2518 a întrebat:

BUNa:*:* stiti cumva ce pastila sa iau pentru febra musculara? aspirina cumva? Ms:*

Răspuns Câştigător
| Crisstina a răspuns:

Dupa ce faci sport, ia o lingurita de zahar! previne aparitia febrei musculare happy

2 răspunsuri:
| Misha_1025 a răspuns:

Singura "pastila" este sa nu lenevesti in pat ci sa faci miscare, e greu dar e mai sanatos, medicamentele doar calmeaza durerea nu vindeca si pina la urma tot la miscare ajungi.
Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de pastile, de regula ma feresc de asa ceva, dar ma dadeam cu uleiuri aromate (levantica, eucalipt, menta); elibereaza tensiunea musculara si dau o stare generala de bine.