| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva ce s-a intamplat cu ferma Neverland a lui Michael Jackson? Am inteles ca a fost demolata, dar mi-e greu sa cred asta. Cel mai bun raspuns primeste fundita.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

""Exploatata"" corespunzator aduce venituri importante, ceea ce ma face sa nu cred ca ar fi posibil sa dai cu piciorul unei afaceri prospere.

| Admunssen a răspuns:

Uite ceva publicat pe 6 Decembrie 2014. Nu au demolat nimic si nu cred ca o vor face vreodata.
http://www.dailymail.co.uk/......ntasy.html

| PrietenashXD a răspuns:

Nici eu nu prea cred, ar trebui sa cauti pe un site lucrul asta

| Silviu276 a răspuns:

Nu crede decat 50% sau chiar mai putin in tot ce auzi. Sunt sigur ca nu au demolat-o. Dumnezeu sa te aiba in paza. Doamne-Ajuta sa primesti vesti bune. Succes!

| andreealc345 a răspuns:

Am mai citit undeva ca va fi data spre vanzare. Eu mi-as fi dorit ca atunci cand voi fi mai mare sa vizitez Neverland-ul. Acela e locul in care Michael Jackson a locuit ceva timp si nu mi s-ar parea normal sa-l dea spre vanzare, caci totusi vorbim de Regele Muzicii Pop. Oricum, multumesc pentru raspunsuri. O zi buna!