| Corina_7356 a întrebat:

Buna stiti cumva statusuri, de exemplu:te iubesc, te ador ca pe-un pui de curca chior/cioara dar numai ca nu vreau cu jigniri adica curva, cioara. Vreau ceva frumos.Multumesc anticipat. FUNDA!

2 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

Uite cel mai tare status EVER - for ever-ever? For ever-ever...Coca cola. Deci, pui asa: DND - sunt afara, ma joc cu baietii - get a life, you ugly loser happy.
PS: zebrele au dungi, nu pete rolling on the floor.

| GiiaaBăă a răspuns:

Din oceanul pacific a iesit un peste mic, si pe coada lui scria, DND nu deranja.
Pana la urma zebrele au pete negre cu alb sau alb cu negru?
DND-spal ouale
Fii atenta, de pe net poti lua multe statusuri belea de belea! Si nu sunt anumite siteuri! Scrii pur si simplu pe Google: statusuri, sau statusuri pentru mess, etc!